تاسیس پتروکاران زیگورات اروند

شرکت پتروکاران زیگورات اروند در سال 1398 با هدف تامین تجهیزات صنایع نفت، گاز، پتروشیمی ونیروگاهی کشور تأسیس گردیده است.
پرسنل و مؤسسین شرکت پتروکاران زیگورات اروند سالها در شرکت های ساخت و تعمیر شیرهای صنعتی و همچنین شرکتهای بازرسی فنی فعالیت نموده و دارای تجربه مرتبط با این صنعت می باشند.
لذا با توانمندیهای بالقوه و بالفعل موجود، شرکت پتروکاران زیگورات اروند توانایی خدمت رسانی به نهادهای وابسته به وزارت نفت و نیرو، شرکتهای بازرگانی، بازرسی، پیمانکاری و تأمین کنندگان تجهیزات مورد مصرف در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی را دارا می باشد.

فعالیتهای تخصصی شرکت

تأمین و ساخت انواع تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی

با توجه به توانمندیهای نیروی متخصص و فنی خود، جایگاه مناسبی در عرصه تامین تجهیزات بدست آورده است. تلاش اصلی شرکت در زمینه تامین شیرآلات، اتصالات، عملگرها و تجهیزات ابزار دقیق معطوف گردیده است. بهمین منظور این شرکت قرارداد نمایندگی با تولیدکنندگان معتبر تجهیزات را امضا نموده است. همچنین این شرکت توانایی تامین Control Valve، Pressure Safety Valve، Actuator با انواع برندهای مطرح و ارائه سریع آن به مشتریان محترم را دارا می­باشد. ساخت قطعات اصلي شير مانند گیربکس (Gearbox)، استم (Stem)، مجرا بند (Closure Member) از قبيل توپي (تا سایز 36 اینچ)، پلاگ، ديسك و... ، بكسيت (Back seat)، گلند (Gland) و يا قطعات يدكي شيرها مانند پگينگ، گسكت، انواع اورینگ و گریسخور (Grease Injection) از جمله خدمات اين شركت مي‌باشد. در طراحي و ساخت قطعات، مواردي از قبيل متريال،‌ تلرانس، صافي سطح، خواص فيزيكي و مكانيكي و الزامات استانداردهاي ساخت و يا تعمير لحاظ مي­گردند.

تعدادی از مشتریان ما